Курдюмов Сергій Геннадійович

Викладач нумерології, астрології, хіромантії, психосоматики, фізіогноміки.

Засновник і головний натхненник школи предиктивних дисциплін «ВІГРАХА».

Фахівець з сучасної і древньої медицини, аюрведи, психосоматики, східної і західної астрології, нумерології, хіромантії, фізіогноміки. На базі школи розробляються і запускаються численні освітні і соціальні проєкти, спрямовані на надання психологічної, консультивно-ориентированої і адресно-матеріальної допомоги. Веде активну просвітницьку діяльність, регулярно відвідуючи у виїзних турах з лекціями, семінарами і тренінгами міста України, країн ближнього і дальнього зарубіжжя.
Проводить лекції з сімейних стосунків, конфліктології, здорового способу життя, про життя і смерть, про духовність, про публічні виступи. Захоплюється тлумаченням казок, а також історією.

Найбільш популярні цикли лекцій: «Самсара. Від смерті до народження. Від народження до звільнення» і його практичне продовження «Танатотерапія», «Аюрведа. Інструкція з експлуатації власного тіла», «Чоловік і Жінка. Хто вони?», «Казки», «Мистецтво публічних виступів».

Позитивно розповідає про складні речі з правильним гумором.

Кулага Дмитро Вікторович

Викладач аюрведи, германської нової медицини, універсальної філософії життя.

Фахівець з сучасної і древньої медицини, аюрведичної діагностики, терапії і марма-від’ї. Джйотиш-авеста астролог, психолог.

Веде клінічну, профілактичну, загальноосвітню діяльність, особистий прийом. Закінчив лікувальний факультет Луганського медінституту у 1995 році, у 1997 році – інтернатуру за фахом дерматовенерологія, працював лікарем в держструктурах, з 2002 року – приватна медична практика (медцентр у м. Маріуполі), проходив навчання у Огулова О.Т. по вісцелярній хіропрактиці, у Готовського Ю. і Самохіна О. за методами біорезонансної діагностки і терапії в МЕІ, закінчив школу “У-ВЕЙ” Кравченка А.І., навчався аюрведичній медицині у Авраменко Ю.М. і Заліса О.С., отримав посвячення в традиції гаудіа-вайшнавізму в 2011 році.

З 2011 – активне навчання і співпраця з Вєтровим І.І. у плані освоєння методів аюрведичної діагностики, терапії і марма-від’ї, з 2014 – співробітник центру “Дханвантарі” в Санкт-Петербурзі. З 2008 року активно проводить просвітницьку роботу в плані популяризації прикладного ведичного знання. Нині мешкає і працює в м. Києві.

Раценко Олександр Володимирович

Викладач Васту Шастра.

Фахівець з будівництва і Васту-експерт – фахівець в області гармонійної архітектури.

Психолог, консультант, ведучий освітніх програм і тренінгів в області особового розвитку. Має 4 вищих освіти, а також багатий 15-річний досвід у сфері будівництва, у тому числі як керівник великих проєктів. Навчався у перших майстрів Індії, серед них Доктор Сахасрабхудхе, доктор Прабат Поддар. На пострадянському просторі навчався у Асі Мигдаль. 15 років присвятив вивченню технології Васту, внаслідок чого Учителем Олександра став доктор Ганапаті Стхапаті – скульптор, традиційний архітектор, фахівець зі світовим ім’ям, удостоєний вищої державної нагороди Індії Падма Бухушан. Від нього отримав пряме посвячення і схвалення на передачу знань.

Веде консультативну і загальноосвітню діяльність. Успішно реалізував ряд проєктів по Васту-будівництву, крім того бере участь у багатьох соціальних проєктах (Ваступроджект, Психологія 3000 і інших).

Ларіков Євген Віталійович

Викладач нумерології і регресології в школі «ВІГРАХА».

Консультант в астрології, нумерології і регресології.

Студент Школи «ВІГРАХА». Куратор молодшого курсу. Одружений, виховує 3-х дітей. З дитинства тема езотерики захоплювала і переслідувала, вже тоді зіткнення з тонким світом і ведичною культурою почало своє формування. У 2002 році познайомився і повністю прийняв ведичну культуру. Має Брахманичне посвячення у Брахма-Мадхва-Гауді-сампрадая.

Веде активну громадську просвітницьку діяльність з 2000-х років. Організатор і лектор проєкту “Ведичний клуб”.

Менеджер громади вайшнавів у м. Павлоград. Проводить лекції на тему: здоровий спосіб життя, духовний розвиток, сімейні стосунки, родові програми, Бхакті йога, Мантра медитація.

Володіє грою на музичних інструментах.
Спільно з дружиною заснував сімейний клуб духовних мистецтв і езотерики “Арт Йога Центр” у м. Павлоград.
Основні цінності в житті: Бхакті йога, баланс між духовністю і матерією, прийняття в собі Роду, сім’я, діти, індивідуальний розвиток і духовна практика.
Посвячення Є.С. Шрила Індрадьюмна Свамі Махарадж.
Навчання Астрології, Нумерології, Тотемології – Курдюмов С.Г.
Навчання Регресології – Хамзин Д.
Надихають Хакімов О.Г.(Чайтан’я Чандра Чаран дас.), Ізмайлов Є. (Садху Свамі), Махатма та ін.

Краєв Кирило Сергійович

Викладач нумерології в школі «ВІГРАХА».

Консультант в нумерології і астрології.

Учень школи «ВІГРАХА». Куратор молодших курсів. Кращий куратор року. Займається самопізнанням і дослідженням внутрішнього устрою людини, вивченням субосіб, мотивів поведінки, життєвих установок і стереотипів.

Знайомство з езотеричними науками розпочалося з робіт Карлоса Кастанеди, Вадима Зеланда і подібних до них. З часом збільшувалося бажання пізнати що вивчається з іншого, тоншого боку. Так і відбулося знайомство з ведичними знаннями і їх багатогранною глибокою філософією. Що у свою чергу посилило бажання бути космополітом і вивчати усі шляхи до істини.

Постійно знаходить вивчене у навколишньому світі і проводить знання через особистий досвід. Читає лекції про закони всесвіту, які відображаються в людині і її житті. Допомагає тим, хто ставить питання і шукає відповіді як розібратися в собі, побачити свій шлях до щастя, зрозуміти як здолати перешкоди, що заважають досягти бажаного. Спеціалізується на перетворенні природи людини, пошуках оптимального шляху поведінки, погодженої з великими законами буття.

Навчання Астрології, Нумерології, Тотемології – Курдюмов С.Г.
Ідейні і духовні натхненники: Хакімов О.Г.(Чайтан’я Чандра Чаран дас.)В’ячеслав Рузов (Патіта Павана дас.), Курдюмов С.Г. (Сарвасат’я дас.), Нанда Біхарі пр., Авесалом Підводний і багато інших.