Історія створення школи

Зараз школа «ВІГРАХА» взяла чіткий курс на підготовку професійних фахівців і на постійне підвищення їх кваліфікації

Спочатку Сергій Геннадійович читав курс “Домашній астролог” у Маріуполі. Це був ознайомлювальний курс. Так, він був цікавий, не глибокий, проте достатній для домашнього застосування. Але одного разу після лекції в одному з міст України до Сергія Геннадійовича підійшла його учениця і попросила прочитати невеликий курс по Астрології онлайн. Спочатку було незрозуміло, як можна в мережі Інтернет читати лекції з Астрології! Але все-таки було прийнято рішення спробувати.

Почалися лекції он-лайн і все стало складатися неначе само собою. Дивовижним чином знаходилися рішення і відповіді на незрозумілі питання відносно дистанційного навчання. А коли все так успішно складається без яких-небудь труднощів – це завжди безперечно гарний знак. Так пройшов перший курс, набрали другий, потім третій. Тепер уже стартував восьмий курс!

Зараз школа розвивається у напрямі підготовки саме професіоналів високого рівня. Не варто вважати, що наша школа є вузькоспеціалізованою. Навпаки, узятий курс на те, щоб за програмою школи студенти могли отримувати знання по багатьох напрямах. Наприклад, зараз готова програма по чотирьох з них. Ця програма не просто готова, вона вже читалася і вже перевірена, відпрацьована на практиці. Це чотири різні дисципліни. З кожним роком їх ставатиме більше.
Трохи відкриємо завісу і поділимося з вами інформацією для вужчого круга. Готово набагато більше програм по різних напрямах. Тільки вони ще не читалися, поки про них ще ніхто не чув. Готувалися вони дуже ґрунтовно, упродовж багатьох років, прописувався і зв’язувався з іншими дисциплінами кожен крок і термін. Можна сказати, що ми, дорогі колеги, стоїмо зараз на фундаменті розвитку нової унікальної школи для професійного вивчення життєвих наук.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ДИСЦИПЛІНИ

Студентів

>0
Студентов

Лекцій

>0
Часов лекций

Консультацій

>0
Консультаций

Міст

>0
Населённых пунктов

Трансцендентні читання

Освітні курси з вивчення Священних Писань та огляду світових релігій на благодійній основі

з Сергієм Геннадійовичем Курдюмовим

ПРИЄДНАТИСЯ

Кураторська система

У школі предиктивних дисциплін «ВІГРАХА» діє унікальна кураторська система підтримки студентів на всіх рівнях. Студенти старших курсів на безоплатній основі та за гнучким графіком допомагають студентам молодших курсів освоювати пройдений матеріал на практиці, відповідають на питання, спільно роз’яснюють і поглиблюють знання з усіх дисциплін. Це створює особливу атмосферу учнівства та спільний дух навчання у школі.

Працюючи в кураторських групах, студенти отримують індивідуальну практику, глибше занурення у предмет, паралельно розбираючи теми курсу та пройдений матеріал.

ХОЧУ ВЧИТИСЯ!

Соціальний Вектор школи «ВІГРАХА»

Соціальний Вектор – це проект школи «Віграха», метою якого є розповсюдження та популяризація Знань.
В рамках проекту проводяться вебінари – ОНЛАЙН лекції, тренінги та зустрічі з викладачами школи, студентами, колегами та однодумцями.

Тематика семінарів може бути зовсім різною: від особистісного зростання та сімейних стосунків до особливостей йогічної практики та основ Астрології, Аюрведи та Васту. Лекції складені таким чином, що будь-який зацікавлений шукач знайде для себе відповіді, навіть якщо він раніше абсолютно не був знайомий з цією темою.

Усі вебінари проводяться на безоплатній основі у відкритому доступі, тобто для всіх бажаючих.

ДОКЛАДНІШЕ…