Внимание! Увага! У зв’язку із зайнятістю Сергія Геннадійовича у безлічі освітніх проєктів, астрологічні консультації тимчасово не проводяться!
На консультацію по Соляру прохання подавати заявку не пізніше, ніж за півроку до дня народження.
У будні після 19:00 годин і у вихідні дні консультації не проводяться.
Прохання запастися терпінням і віднестися з розумінням.

Астрологічні консультації проводяться у трьох режимах:

I. РЕЖИМ ТРЬОХПРИВАТНОЇ ФОРМИ (займає 3 ГОДИНИ і більше)

 1. Перша частина допомагає визначитися із загальною термінологією і налаштовує консультованого на сприйняття нової для нього інформації
 2. Друга частина є розбором усього гороскопу через призму вектору життєвого призначення з опорою на інформацію, отриману в 1-ій частині
 3. Третя частина це “БЛІЦ” – відповіді на конкретні питання, на які не були отримані відповіді в 1-2 частинах

II. РЕЖИМ ПИТАННЯ – ВІДПОВІДЬ

Ця частина менш об’ємна за часом і, відповідно, фінансово, але менш інформативна і не дає цілісної картини. Як правило, замовляти таку консультацію має сенс вже при повторних зверненнях, маючи підготовлене сприйняття і певне розуміння трактування своєї натальної карти.

98% первинних консультацій проводяться в першому форматі.
Вибір режиму залежить повністю від Вас!

III. РЕЖИМ СОЛЯРА (займає 2 ГОДИНИ)

Визначає день і час Вашого народження в поточному році. Іншими словами, обчислюється Ваш особистий Новий Рік зі складанням прогнозу на майбутній, що дозволяє проаналізувати Ваш особистий рік з п’яти точок зору:

 • короткого змісту року
 • потенцій року
 • що саме треба зробити, щоб ці потенції розкрилися
 • вищий сенс року
 • втрати цього року

* Під час цієї консультації також розглядається техніка формування і оптимізації бажань. У цей унікальний, з астрологічної точки зору, час Всесвіт готовий зробити Вам подарунок, і важливо упізнати правила, по яких це працює, хоч би для того, щоб не зашкодити собі.

Рекомендується виконувати Соляр (робити розрахунки) за 1,5 – 3 місяці до дня народження, щоб у Вас був час на підготовку і підбір місця зустрічі дня народження. Іншими словами, Ваше “оптимальне” географічне місцезнаходження у момент настання дня народження допоможе уникнути або скорегувати несприятливі події в новому особистому році, що настає. Така незвичайна усвідомлена зустріч дня народження помітно впливає на альтернативний хід життєвих подій.

Для отримання цієї консультації необхідно вже знати точний час свого народження і завчасно (за 6 місяців) подати заявку з позначкою СОЛЯРв графі “Тема консультації”.

 • Перед консультацією рекомендуємо пропрацювати семінар:
  “САМСАРА. 4 стадії життя. 4 стадії смерті”
  Перегляд і опрацювання інформації з цього семінару допоможе Вам у формуванні списку питань і підготує до отримання відповідей.

  Оскільки черга рухається нешвидко, від одного-шести місяців до року, Вам буде чим зайнятися в процесі очікування консультації, і це прекрасна можливість правильно настроїтися, зібратися з думками, виділити найбільш важливі для себе теми і самостійно відповісти на прості питання, що істотно розширить Ваше уявлення про себе і світ в цілому, а також звільнить час консультації для більш глибокого аналізу Вашої карти.

  • Необхідно визначити питання, що хвилюють Вас, і супроводжувати їх усіма необхідними даними для проведення розрахунків. Наприклад, якщо Ваше питання стосується взаємовідносин з ким-небудь – означає, що треба заздалегідь підготувати і додати в анкету дані на цього/цих людей:
   (П.І.Б. нині і при народженні, дату, місце і, по можливості, час народження).

  Намагайтеся формулювати питання максимально конкретно і розподілити по мірі важливості для Вас. Пам’ятайте, яке питання – така відповідь. Чим серйозніше і глибше Ваш настрій, Ваша медитація перед консультацією, тим результативніше вона для Вас пройде.

 • Якщо Ви консультуєтеся уперше, то необхідно пройти процедуру РЕКТИФІКАЦІЇ (уточнення/визначення) часу народження. Це основа побудови точного гороскопу. Процедура робиться одного разу і не вимагає повторного проведення. У Сергія Геннадійовича ректифікація зазвичай займає від 20 хвилин до 2 годин.

  Для полегшення процесу ректифікації необхідно дописати в анкеті основні дати Вашої біографії, а саме (на вибір):

  – дати народження/смерті: дітей, батьків, дідусів, бабусь, братів/сестер
  – весілля/розлучення
  – дати купівлі нерухомості і засобів пересування (за свідоцтвом)
  – вступ в учбовий заклад/закінчення учбового закладу
  – дати операцій, серйозної травми

Підготуйте місце і звільніть час.
Для тривалого спілкування з астрологом ми рекомендуємо Вам знайти максимально відлюдне місце. Вас ніхто не повинен відволікати і створювати некомфортні умови. Астрологія – це включення в інформаційний потік, натальна карта – це інформація, а астролог – це провідник інформації, перекладач-аналітик. І консультований, і астролог працюють разом. Це складно пояснити, але Ви легко зможете уловити це на консультації. Тому будь-які відволікаючі моменти створюють перешкоди, є ризик упустити щось важливе. Підготуйте ручку, папір, диктофон і дозвольте собі в комфортній обстановці вчинити подорож у глибини часу. Упродовж усієї консультації ми працюватимемо з найціннішим ресурсом людини – Часом, з Вашим особистим часом.
ДВІ дуже важливі рекомендації для усіх, що консультуються:
1. Робіть запис консультації на диктофон або, якщо консультуєтеся по skype, можна робити відеозапис консультації через сторонні застосування
2. Найближчим часом після консультації обов’язково зробіть детальний конспект цього запису, завантажте в телефон і носіть із собою, періодично перечитуючи

Оплата робиться за фактом консультації, що відбулася, і розраховується залежно від витраченого часу і зроблених послуг.

Вартість 1 години консультації:
100 дол/годину (у перерахунку по поточному курсу НБУ)

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ