Міжнародна Школа Предиктивных Дисциплін «ВІГРАХА»

Новий набір в школу «ВІГРАХА» на курс Нумерології
(2022-2023 рр)

Кожен з нас свого часу вчиться читати, писати і малювати, а також хоч трохи співати і мати уявлення про музичну грамотність. Подібно до перерахованих занять і вмінь, знання езотеричних дисциплін – це  базовий рівень цивілізованої людини для того, щоб він зміг прочитати не лише те, що написано в книзі, але і ті знаки, які дарує нам Доля на дорозі нашого життя.

Адже ми дивимося для чогось прогнози погоди? Ми не хочемо бути захоплені зненацька проливним дощем або морозами. Так само астрологічний і нумерологічний аналіз дозволяє спрогнозувати, що нас чекає, де можна підстилати соломку, як гармонійніше пройти ті випробування, які невідворотно з нами відбуватимуться.

Навчання в школі розпочинається з самих азів, тому абсолютно не важливо, чи був у вас раніше якийсь досвід вивчення передбачуваних дисциплін. Для тих, у кого вже є деякий багаж знань, буде цікаво зануритися в глибоку філософію, познати унікальні техніки, а також отримати відповіді на загальні питання, що стосуються езотеричних знань.

«Чому Нумерологія?»

У багатьох студентів, які приходять до нашої школи, часто виникає питання: «Чи можна пропустити «Нумерологію» і відразу приступити до вивчення «Астрології»?». Відповідь однозначна: “Ні”.

Тому що, по-перше, Нумерологія не така проста і, коли студенти починають вникати в неї, то розуміють її багатогранність, глибину та широту можливостей зняття інформації. Знаючи лише дату народження і П. І. Б., можна отримати великі відомості для ретельного аналізу. Але ми так докладно вивчаємо цю дисципліну ще й тому, що нумерологічні техніки значно простіші, ніж астрологічні. І, спираючись на ці простіші, ніж в Астрології, формули, ми досліджуємо філософію передиктивних дисциплін. Не засвоївши філософію, фахівець не зможе зняти вичерпну інформацію.

Наша школа представляє унікальний 12-ти променевий нумерологічний кристал. Це досить значний обсяг інформації, який можуть надати нам Числа.

ЗАПИСАТИСЯ

Що треба для вступу на курс Нумерології?

Усі, хто бажає навчатися, надають свої дані:

 • ДАТУ НАРОДЖЕННЯ
 • ЧАС НАРОДЖЕННЯ
 • МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ
 • П.І.Б. (ЯК ЗАПИСАНО У СВІДОЦТВІ ПРО НАРОДЖЕННЯ!)

Ця інформація потрібна для того, щоб уточнити, чи є у людини доступ, дозвіл Зверху вивчати предиктивні науки? Чи не зашкодить це знання конкретній людині?

Езотеричні дисципліни – це дуже серйозне знання. Воно може або дуже допомогти, або сильно зашкодити людині, тому перед тим, як стати студентом, треба пройти “заочну співбесіду” у вигляді аналізу даних про народження.

Як проходить курс?

НАВЧАЙТЕСЯ ОНЛАЙН У БУДЬ-ЯКІЙ ТОЧЦІ СВІТУ, ДЕ Є ІНТЕРНЕТ

Тривалість навчання – Академічний рік (~ 9 місяців) на платформі ZOOM. Заняття проходить один раз на тиждень, тривалістю близько 3 годин ~ 34 онлайн-зустрічей з Вчителем. Початок навчання з жовтня (прохання взяти до уваги, що у зв’язку з війною в Україні, запуск курсу може зрушитися унаслідок непередбачуваних обставин). Інструкція користування ZOOM тут.

ВИ НІЧОГО НЕ ПРОПУСТИТЕ

Відео і аудіо-записи заняття будуть доступні в особистих кабінетах на сайті школи “ВІГРАХА”. Тому, якщо ви з якої-небудь причини не змогли взяти участь в онлайн-зустрічі, то у вас буде можливість прослухати і вивчити матеріал пізніше самостійно.

ДОСВІДЧЕНЕ КЕРІВНИЦТВО

У школі існує Кураторська система – можливість додаткового і абсолютно безкоштовного навчання за гнучким графіком. Працюючи в кураторських групах, студенти отримують індивідуальну практику, глибше занурюються в предмет, паралельно розбираючи теми курсу і пройдений матеріал.

ОНЛАЙН ПІДТРИМКА

Індивідуальний підхід до кожного. Група для обговорення пройденого матеріалу в Telegram, де ви також можете ставити питання Вчителю, спілкуватися з однокурсниками, отримувати останні новини і оголошення.

МИ РАДІ АБСОЛЮТНО ВСІМ

Навчання в школі розпочинається з самих азів, тому абсолютно не важливо, чи був у вас раніше якийсь досвід вивчення передбачувальних дисциплін. Неповнолітнім допуск до навчання з 14 років за узгодженням з батьками. Самостійно – з 16 років.

УНІКАЛЬНА ПРОГРАМА

Наша школа представляє унікальний 12-ти променевий Нумерологічний Кристал. Вже після закінчення першого курсу, школа “ВІГРАХА” видає сертифікат про освіту, і ви отримуєте можливість для консультування.
Нові знання – нові перспективи!

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Ціна курсу (академічний рік навчання) становить 470 доларів.
Сума, що підлягає сплаті у гривнях, визначається шляхом перерахунку валютного еквівалента за офіційним курсом НБУ.

Вартість навчання вказана за один навчальний рік (курс). Можлива плата за семестр. Факт оплати є допуском до заняття.

ЗАПИСАТИСЯ

Викладачі курсу

Краєв Кирило Сергійович
Краєв Кирило СергійовичВикладач Нумерології в школі «Віграха».
Консультант в Нумерології і Астрології.
Учень школи “ВІГРАХА”. Куратор молодших курсів. Кращий куратор року. Займається самопізнанням і дослідженням внутрішнього устрою людини, вивченням субосіб, мотивів поведінки, життєвих установок і стереотипів.
Докладніше…
Курдюмов Сергій Геннадійович
Курдюмов Сергій ГеннадійовичВикладач Нумерології, Астрології, Хіромантії, Психосоматики, Фізіогноміки.
Засновник і головний натхненник школи предиктивних дисциплін “ВІГРАХА”.
Фахівець з сучасної і древньої медицини, аюрведи, психосоматики, східній і західній Астрології, Нумерології, Хіромантії, Фізіогноміці.
Докладніше…

Програма першого курсу Нумерології

 • 12 базових променів Нумерологічного Кристалу.
 • Кармічні борги.
 • Кармічні уроки.
 • Числа, що управляють.
 • Плани вираження (розбір долі людини мовою чисел через грубий план вираження, ментальний, емоційний і духовний).
 • Передбачувальна Нумерологія:
  • Нумерологія життєвих періодів.
  • особисті біоритми і їх визначення (опис ритму кожного дня, місяця, року).
 • Практичні заняття з Вчителем і в окремих групах з кураторами.

Відгуки

Записано мовою оригіналу.

Записатися на курс Нумерології:

Прохання детально вивчити ПРИЗНАЧЕНУ для користувача УГОДУ і ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

  Я погоджуюся з умовами Публічної Оферти Школи і Політики Конфіденційності

  * поля обов’язкові до заповнення

  Сплатити курс ви зможете відразу після отримання допуску до навчання від творця школи “ВІГРАХА” Сергія Геннадійовича Курдюмова.

  Повідомлення про результати прийде вам в електронному листі.

   

  ДОГОВІР (ОФЕРТА)

  про надання послуг з навчання

  на курсах в режимі онлайн

  Україна, м. Маріуполь                                                                          20.08.2020 г.

           ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ КУРДЮМОВА НАТАЛІЯ МАРКІВНА, зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань, запис 2 274 000 0000 042781 від 21.09.2018 р. (надалі іменується “Виконавець”), з одного боку, і будь-яка фізична особа, яка має повну дієздатність і яка прийняла (акцептувала) цю пропозицію укласти Договір (оферту) і своїми діями виявила намір приєднатися до цього договору (надалі іменується “Замовник”), з іншого боку, надалі разом іменований “сторона”, а кожен окремо – “сторона”, уклав цей договір (оферту) про надання послуг з навчання на курс в режим онлайн (надалі іменується “Договір”) про наступне:

  1. ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ

  1.1. З метою однозначного трактування нижче приведені терміни вживаються в такому значенні:

  1.1.1. Послуга/Послуги – послуги з організації учбового процесу того, що складається з лекційних циклів по заданих дисциплінах тривалістю 2 (два) семестри для основного курсу і 1 (один) семестр для факультативних курсів, які надаються Виконавцем Замовникові під час Онлайн-трансляції або за допомогою надання доступу для перегляду Запису на веб-сайті www.vigraha.net. Перелік Послуг з відповідних тем, які надаються Виконавцем за Договором, визначається на веб-сайті www.vigraha.net.

  1.1.2. Акцепт оферти – повне і безумовне прийняття умов Договору. Замовником шляхом натиснення відповідної іконки (icon) з підписом: “Погоджуюся з умовами Публічної оферти” на веб-сайті www.vigraha.net оплата Послуг Виконавця шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця по реквізитам, вказаним в п.12.

  1.1.3. Онлайн-трансляція конкретно визначена в односторонньому порядку Виконавцем, дата і проміжок часу, впродовж якого виявляється Послуга з відповідної дисципліни (програми) шляхом надання Замовникові доступу до відповідного ресурсу в мережі Інтернет за посиланням в Персональному кабінеті Замовника, для перегляду відеотрансляції в режимі реального часу. Інформація про Онлайн-трансляцію відзначається на відповідній сторінці на веб-сайті www.vigraha.net.

  1.1.4. Запис – відеозапис, по якому виявляється Послуга з відповідної дисципліни (програмі). Замовникові надається доступ до відповідного ресурсу в мережі Інтернет по посиланню в Персональному кабінеті Замовника на період, визначений в односторонньому порядку Виконавцем, для перегляду відеозапису. Інформація про Запис відзначається на відповідній сторінці на веб-сайті www.vigraha.net.

  1.1.5. Користувач – фізична особа, яка зареєструвалася на веб-сайті www.vigraha.net.

  1.1.6. Користувач, який сплатив Послуги на умовах Договору, є Замовником.

  1.1.7. Виконавець і Замовник/Користувач разом іменуються Сторони.

  1.1.8. Кабінет користувача – веб-сторінка, розміщена на веб-сайті www.vigraha.net/profil до якої дістає персональний доступ Користувач/Замовник (по особистим Login, Password) після завершення процедури реєстрації на веб-сайті www.vigraha.net.

  1.2. У Договорі можуть вживатися терміни, не визначені в п.1.1 Договору. У такому разі тлумачення терміну проводиться відповідно до тексту Договору. У разі відсутності однозначного тлумачення терміну в тексті Договору слід користуватися тлумаченням терміну, який визначається, в першу чергу, законодавством України, в другу чергу, – на веб-сайті ww.vigraha.net, далі – загальноприйнятим тлумаченням, яке вже склалося.

  1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ І ІНШІ ЗАГАЛЬНІ СТАНИ

  2.1. Предметом цього договору є стосунки Сторін, по яких Виконавець надає Замовникові Послуги шляхом організації проведення відповідних Онлайн-трансляцій або за допомогою надання доступу для перегляду Запису, а Замовник приймає і оплачує зроблені Послуги на умовах, передбачених цим Договором.

  2.2. При наданні Послуг з цього Договору Виконавець має право притягати третіх осіб. Виконавець несе відповідальність перед Замовником за дії притягнених осіб за поданням Послуг як за свої власні.

  2.3. Послуга, яка надається за допомогою Онлайн-трансляції, вважається наданою в повному об’ємі, якщо в течії 3 (трьох) календарних днів після завершення Онлайн-трансляції курсу Замовник не відправив поштою на адресу Виконавця, відмічену в п.12, і по електронній пошті на адресу: vi.gragha.consult@gmail.com рекламацію, претензію або зауваження відносно якості і повноти зробленої Послуги.

  2.4. Послуга, яка зроблена шляхом надання доступу до перегляду Запису або перегляду Онлайн-трансляції вважається наданою в повному об’ємі після розміщення Виконавцем Запису в персональному кабінеті Користувача/Замовника. За якість каналів Інтернет-з’єднання, майданчики, на яких розміщуються файли Записів і програмне забезпечення Замовника Виконавець не несе відповідальності.

  2.5. Послуга за вище обумовлених умов вважається наданою Замовникові в повному об’ємі і вартість сплачених Замовником засобів не повертається Замовникові.

  2.6. Після прочитання курсу Виконавець дає доступ до Запису усього курсу тільки за умови його повної оплати. У разі часткової оплати курсу доступ до Запису курсу не надається.

  1. ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

  3.1. Виконавець зобов’язаний:

  3.1.1. Надавати Користувачеві Послуги відповідно до Договору.

  3.1.2. На вимогу Замовника направляти на адресу Замовника Акти прийому-передачі послуг. Для цього Акти прийому-передачі послуг мають бути підготовлені і підписані Виконавцем, і спрямовані ним на електронну адресу, відмічену Замовником. Акцептом оферти Замовник підтверджує дійсність відміченої ним електронної адреси, а також гарантує Виконавцеві його щоденний моніторинг з метою своєчасного відстежування вступу повідомлень від Виконавця. Відсутність рекламацій, претензій або зауважень відносно якості і повноти наданої Послуги, відправлених по електронній пошті Виконавцеві на адресу: vi.gragha.consult@gmail.com, свідчить про згоду з Актом прийому-передачі послуг (див. п. 1.1.1).

  3.1.3. Повернути засоби Замовникові впродовж 14 (чотирнадцяти) календарних днів у розмірі 90% (дев’яноста) від сплаченої Замовником суми у разі, якщо Замовник завчасно (не пізніше чим після проходження дат виходу 3 (трьох) перших лекцій курсу і до початку дати виходу 4 (четвертої) лекції з курсу) офіційно (у листі або по електронній пошті на адресу: vi.gragha.consult@gmail.com) звернувся до Виконавця і повідомив про умови, які роблять неможливим перегляд Онлайн-трансляцій курсу і/або перегляду Запису курсу, і клопоче про повернення сплачених коштів.

  3.2. Виконавець має право:

  3.2.1. Тимчасово призупинити надання Замовникові Послуг з технічних або інших причин, які заважають наданню Послуг на час ліквідації цих причин.

  3.2.2. Призупинити надання Послуг або розірвати Договір в односторонньому порядку при порушенні Замовником узятих на себе обов’язків і гарантій, визначених цим Договором.

  3.2.3. На власний розсуд і в односторонньому порядку визначати дату, формат, час, тему, лекторів, тривалість і інші умови проведення Онлайн-трансляцій/Записів, за допомогою яких надається Послуга, відміняти або переносити їх, повідомивши Замовника/Користувачеві по електронній пошті або в смс-повідомленні на вказаний Замовником при реєстрації контактний e-mail або номер телефону.

  3.2.4. Встановлювати і змінювати вартість, застосовувати системи знижок на Послуги в односторонньому порядку.

  3.2.5. Змінити формат, місце, дату і час проведення, а також інші умови, які стосуються Онлайн-трансляції/Запису, в односторонньому порядку. У разі змін Виконавець повідомляє про це Замовника/Користувачеві по електронній пошті або в смс-повідомленні на вказаний Замовником при реєстрації контактний e-mail або номер телефону, або в Телеграм-каналі курсу навчання Замовника.

  3.2.6. Проводити Онлайн-трансляцію як в режимі реального часу, так і шляхом надання доступу Замовникові до перегляду Запису. У разі надання доступу до перегляду Запису на Замовника поширюються усі, без виключення, умови цього Договору.

  3.2.7. Виконавець має право без пояснення причин відмовити Замовникові в наданні Послуги у будь-який момент після проходження Замовником реєстрації на курс. Якщо Замовник вже сплатив Послугу, але вона ще не почала надаватися, Виконавець зобов’язується повернути кошти Замовникові в повному об’ємі.

  3.3. Замовник/Користувач зобов’язаний:

  3.3.1 До початку Онлайн-трансляцій курсів пройти процедуру реєстрації (група, курс, факультатив) і сплатити не менше 50% (п’ятдесяти) від загальної вартості курсу на розрахунковий рахунок Виконавця згідно з реквізитами, які будуть відправлені на пошту Замовника після вказівки її в акцепті цього Договору або через шлюз оплат на сайті www.vigraha.net. Користувач/Замовник погоджується надати правдиву, точну і повну інформацію про себе з питань, запропонованих в реєстраційній формі. Якщо Користувач/Замовник надає недостовірну інформацію, або якщо у Виконавця є підстави вважати надану Користувачем/Замовником інформацію недостовірною, неповною або неточною, Виконавець має право призупинити або анулювати реєстрацію Користувача/Замовника і відмовити Користувачеві/Замовникові в наданні Послуг.

  3.3.2. Здійснити шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця по реквізитах, вказаних в п.12., або через платіжний шлюз на сайті www.vigraha.net  50% (п’ятдесят) від загальної вартості курсу (вартість одного семестру навчання):

  3.3.2.1. Абітурієнтам (перший курс навчання) – не пізніше дат виходу 3 (трьох) перших лекцій курсу і до початку дати виходу 4 (четвертої) лекції курсу.

  3.3.2.2. Студентам (другий курс навчання і старше) – до виходу 1 (першої) лекції курсу.

  3.3.3. Здійснити шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця по реквізитах, вказаних в п.12., або через платіжний шлюз на сайті www.vigraha.net решти 50% (п’ятдесят) від загальної вартості курсу (другий семестр навчання) до 1 лютого поточного навчального року.

  3.3.4. Замовник не має права передавати або дарувати свої права за Договором третій стороні на придбані Курси без узгодження з Виконавцем.

  3.3.5. Не порушувати майнових, авторських, особистих прав Виконавця.

  3.3.6. Отримати Послугу, виключно, під час проведення відповідної Онлайн-трансляції, відеозапису, аудіозапису, текстового запису, на який зареєструвався Замовник.

  3.3.7. Для участі в Онлайн-трансляції і перегляду Запису Замовник самостійно забезпечує дотримання належних вимог для свого персонального пристрою і мережі Інтернет.

  3.3.8. Замовивши у Виконавця Акт прийому-передачі зроблених послуг, підписати і направити (за власні засоби) Виконавцеві, або повідомити про причини, які роблять неможливим це підписання. Якщо впродовж 15 (п’ятнадцяти) календарних днів від дати відправки Виконавцем листа поштою або по електронній пошті Замовник не направить письмову відмову або підписаний Акт прийому-передачі послуг, вважається, що Замовник підписав Акт прийому-передачі зроблених послуг, Послуга надана в повному об’ємі, Замовник їх отримав і не має претензії за якістю і об’ємом. Послуга вважається наданої з моменту закінчення Онлайн-трансляції або надання доступу Замовникові до відповідного ресурсу в мережі Інтернет по посиланню в Персональному кабінеті для перегляду Запису.

  3.3.9. Самостійно відстежувати можливі зміни формату, дати, часу, місця проведення, програми і інших умов, що стосуються Онлайн-трансляції/Запису, на сторінці відповідної Онлайн-трансляції/Запису (на яку зареєструвався Замовник) на веб-сайті www.vigraha.net і прийняти їх у разі виявлення змін.

  3.3.10. Відстежувати і попереджати випадки попадання в теку “Спам” електронних листів, які спрямовуються Виконавцем з електронної адреси vi.gragha.consult@gmail.com. Електронний лист (смс-повідомлення), спрямований Виконавцем на відмічений при реєстрації Користувачем/Замовником електронна адреса (номер телефону), вважається доставленим Замовникові, а інформація, викладена в нім, взятою до відома Замовника.

  3.3.11. Повідомити Виконавця, якщо упродовж 24 (двадцяти чотирьох) годин з моменту оплати Замовником Послуги лист-підтвердження про реєстрацію не прийшло на електронну пошту Замовника.

  3.3.12. Замовник не має права копіювати текстові, аудіо- і відеоматеріали Онлайн-трансляції/Запису повністю або частково, вести відеозапис Онлайн-трансляції/Запису за допомогою копіювання відео- і аудіоряду з екрану і з динаміків або копіювання з екрану відеосистемами (телефон, відеокамера будь-якого типу), а також здійснювати будь-які інші дії, прямо не передбачені цим Договором. Замовник зобов’язаний використати інформацію, отриману під час Онлайн-трансляції/Запису, а також Персональне посилання виключно для власних цілей (для приватного користування), а також не поширювати і не передавати цю інформацію або її частину третім особам в прямому виді (цитувати) без посилання на першоджерело.

  3.4. Користувач має право:

  3.4.1.Вимагати у Виконавця надання інформації з питань щодо організації і проведення Онлайн-трансляції/Запису.

  1. СПОСОБИ ЗВ’ЯЗКУ

  4.1. Сторони здійснюватимуть усі необхідні дії відносно підтримки необхідного оперативного зв’язку (номер телефону, електронна пошта) по реквізитах, які Виконавець вказав в Договорі, і по реквізитах, які Користувач вказав під час реєстрації на веб-сайті www.vigraha.net.

  4.2. З метою підтримки зв’язку Замовник зобов’язаний відповідати на телефонні дзвінки і відповідати на листи по електронній пошті впродовж 7 (семи) календарних днів від дати їх отримання.

  1. ЦІНА ПОСЛУГ І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ РОЗРАХУНКУ

  5.1. Виконавець в односторонньому порядку встановлює вартість і умови надання Послуг шляхом розміщення інформації про них на своєму інтернет-веб-сайті www.vigraha.net. Встановлена вартість і умови надання Послуг діють до наступної зміни на веб-сайті www.vigraha.net.

  5.2. Виконавець самостійно встановлює можливість і вартість Послуги за допомогою перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця по реквізитах, вказаних в п.12.

  5.3. Оплата Послуги здійснюється в українській гривні шляхом безготівкового перерахування або онлайн-оплати через шлюз прийому платежів на сайті www.vigraha.net. Замовник після вибору дисципліни оформлює заявку на навчання, в якій визначений номер групи, курс або факультатив. Після чого здійснює оплату Послуги шляхом перерахування коштів на поточний розрахунковий рахунок Виконавця з рахунку Замовника або шляхом використання банківських карт і інших способів оплати по реквізитах, вказаних в п.12 або через шлюз оплат сайту www.vigraha.net.

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

  6.1. За невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань Сторони несуть відповідальність згідно умов Договору і положень чинного законодавства України.

  6.2. Виконавець несе відповідальність за дії залучених ним третіх осіб для надання Послуги згідно п. 2.2.

  6.3. Будь-яке порушення Замовником п.3.3.11 цього Договору вважатиметься порушенням Договору, в результаті якого Замовник втрачає право на використання будь-яких Послуг Виконавця в майбутньому, у тому числі сплачених. Замовник зобов’язаний відшкодувати усі нанесені в результаті порушення цього Договору збитки і упущену вигоду Виконавця в повному об’ємі. За будь-яку передачу інформації, отриману Замовником у зв’язку з виконанням цього Договору, у тому числі, але, не обмежуючись, здійсненням копіювання або поширення Записів Онлайн-трансляції або їх фрагментів без попереднього письмового дозволу Виконавця, якщо інше не передбачене цим Договором, Замовник зобов’язаний заплатити Виконавцеві штраф у розмірі вартості курсу, за допомогою якого був нанесений збиток Виконавцю.

  6.4. Виконавець не несе відповідальність за неможливість участі Замовника в Онлайн-трансляції, яка виникла з причин, не залежних від Виконавця, в т.ч. через невиконання Замовником п. 3.3.8 цього Договору.

  6.5. Виконавець не несе відповідальність за невідповідність змісту Онлайн-трансляції/Запису особистим очікуванням Учасника. Зміст Онлайн-трансляції/Запису представляє авторські програми і виведення лекторів, які можуть не співпадати з особистими переконаннями і висновками Замовника.

  6.6. Ні за яких умов і обставин Виконавець не несе відповідальність за прийняті Замовником або третіми особами рішення на підставі інформації, отриманої на Онлайн-трансляції/Запису, аудіо або текстовому носії.

  6.7. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань за Договором у разі настання обставин непереборної сили (форс-мажору), які виникли після підписання цього Договору. До обставин форс-мажору відносяться стихійні лиха, страйки, зміни чинного законодавства України, рішення директивних органів, оголошення війни, початок бойових дій, блокада, ембарго, міжнародні санкції. Сторона, для якої настали форс-мажорні обставини, зобов’язана впродовж 72 (сімдесяти двох) годин з моменту їх виникнення і документального підтвердження оповістити іншу Сторону про такі факти і вказати орієнтовний термін дії таких форс-мажорних обставин. Належним доказом наявності форс-мажорних обставин є довідка Торгово-промислової палати України за місцем виникнення таких обставин або за місцем знаходження Сторони, яка посилається на такі обставини. У разі наявності обставин непереборної сили термін виконання Сторонами зобов’язань за цим Договором триває на термін існування форс-мажору.

  1. ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК

  7.1. Усі спори, які виникають з цього Договору або пов’язані з ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами. Якщо відповідну суперечку неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку по встановленою підвідомчістю і осудністю такої суперечки згідно з чинним законодавством України і умовами цього Договору.

  1. ГАРАНТІЇ І КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

  8.1. Виконавець зобов’язаний дотримуватися умов конфіденційності по відношенню до персональних даних Замовника згідно із Законодавством України.

  8.2. Кожна із Сторін підтверджує, що:

  8.2.1. Вона має усі передбачені чинним законодавством України і засновницькими документами повноваження укласти цей Договір;

  8.2.2. Не існує ніяких обмежень на укладення Стороною (підписання представником Сторони) Договору;

  8.2.3. Умови Договору зрозумілі і відповідають реальній домовленості Сторін;

  8.2.4. Сторони погоджуються виконувати договірні зобов’язання відповідно до Законодавства України і відповідно до норм міжнародного права.

  1. ТЕРМІН ДІЇ ОФЕРТИ

  9.1. Оферта починає діяти з моменту розміщення в мережі Інтернет за адресою https://www.vigraha.net/publichnaja-oferta-studenta-shkoly/ і діє до моменту відгуку або зміни оферти Виконавцем.

  1. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ І ПОРЯДОК РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ

  10.1. Договір набуває чинності з моменту акцепту оферти Замовником і діє до моменту виконання усіх зобов’язань Сторін, або до його розірвання за домовленістю Сторін або за ініціативою однієї Сторони в порядку, визначеному Договором.

  10.3. Договір може бути розірваний:

  10.3.1. За згодою Сторін у будь-який час;

  10.3.2. За ініціативою будь-якої Сторони у разі порушення умов Договору іншою Стороною з обов’язковим письмовим (по електронній пошті) сповіщенням іншої Сторони;

  10.3.3. За ініціативою будь-якої Сторони з письмовим сповіщенням (по електронній пошті) іншої Сторони за 15 (п’ятнадцять) календарних днів до розірвання Договору.

  10.4. Сторона, яка отримала пропозицію про зміну цього Договору, впродовж 10 (десяти) календарних днів від дати отримання пропозиції оповіщає другу Сторону про результати його розгляду.

  10.5. Припинення або розірвання Договору не звільняє Сторони від виконання зобов’язань, які виникли до або у момент припинення або розірвання Договору.

  1. ПРИКІНЦЕВІ І ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

  11.1. Будь-які доповнення до Договору можуть спрямовуватися Замовником Виконавцеві на адресу, вказану Виконавцем в п. 12 “Реквізитів сторони” цього Договору, Виконавцем – Замовникові на адресу електронної пошти, вказану Замовником при реєстрації, або в листі за допомогою національного оператора поштового зв’язку.

  11.2. Можлива невідповідність одного або більше за умови Договору не спричиняють за собою недійсність усього Договору або окремих його частин, які залишаються такими, що діють.

  11.3. Право Замовника і Виконавця у будь-який час укласти Договір про надання послуг у формі окремого письмового двостороннього документу не є порушенням умов цього Договору.

  11.4. У випадках, не врегульованих Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.

  11.5. Виконавець є платником єдиного податку другої групи.

  11.6. Замовник надає згоду Виконавцеві на обробку і використання персональних даних, які можливо стануть йому відомі при виконанні умов Договору відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”.

  11.7. Підписуючи цей Договір, Замовник також погоджується, що у разі використання електронного цифрового підпису в документообігу в стосунках з Виконавцем в межах виконання цього Договору Сторонами погоджено використання такого електронного цифрового підпису в порядку і на умовах, передбачених Законом України “Про електронний цифровий підпис”. При цьому Сторони погоджували, що у разі використання електронного цифрового підпису, додаткове використання друку (електронного друку) для документів в межах виконання цього Договору не є потрібним.

  1. РЕКВІЗИТИ СТОРОНИ

  ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ

  КУРДЮМОВА НАТАЛІЯ МАРКІВНА

  Місцезнаходження : 87537, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Митрополитська, д. 100, кв. 12

  р/р UA45 3395 0000 0002 6002 3616 4200 2

  у АТ “ТАСКОМБАНК” м. Київ, Україна, МФО 339500,

  SWIFT: MUNIUA22 (для оплати в Україну з інших країн)

  ЄДРПОУ 2604208863

  Є платником єдиного податку 2 група

  Е- mail: vi.gragha.consult@gmail.com

  Контактний телефон: +38 097 566 87 89

  Політика конфіденційності www.vigraha.net

  1. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ І ЗГОДА

  1.1. Персональні дані фізичних осіб-користувачів сервісу www.vigraha.net обробляються “Суб’єктом господарської діяльності Курдюмова Наталія Марківна”, особою, зареєстрованою згідно із законодавством України, КВЕД 85.59, в порядку, передбаченому ст. 633, 634, 641, 644 Цивільного кодексу України (далі – Компанія). Компанія є власником Бази персональних даних користувачів www.vigraha.net.

  1.2. Розпорядником Бази персональних даних користувачів www.vigraha.net являється Компанія.

  1.3. Ця Політика конфіденційності описує встановлений Компанією порядок обробки персональних даних, зібраних за допомогою Сайту www.vigraha.net (далі – Сайт) і пов’язаних з ним послуг і інструментів, що дозволяють Користувачам реєструватися на Сайті, публікувати або переглядати в режимі реального часу вже опубліковані інформаційні дані, використати інший, пов’язаний з вищепереліченим сервіс. В усіх вказаних випадках Компанія обробляє персональні дані Користувачів виключно у рамках вимог Закону України “Про захист персональних даних” і Конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних. Ця Політика конфіденційності розроблена відповідно до положень цих документів.

  1.4. Використовуючи Сайт і/або інші, пов’язані сервіси і інструменти www.vigraha.net, Користувач надає свою згоду Компанії на обробку своїх персональних даних, таких як ім’я Користувача, регіон проживання, адреса електронної пошти, контактний телефон, інша контактна інформація, і, за бажанням Користувача ip-адреси, інші комунікаційні дані Користувачів; повідомлення, листи, заяви, що передаються користувачеві іншими Користувачами і навпаки, а також дає свою згоду на передачу своїх персональних даних третім особам, у тому числі на передачу персональних даних за кордон, у будь-яку третю країну, відповідно до цієї Політики конфіденційності і з Призначеною для користувача угодою сервісів www.vigraha.net.

  1.5. Користувачі повинні знати, що при переході по деяких посиланнях, розміщених на Сайті, вони можуть бути перенаправлені на сайти (додатки і так далі) інших компаній за межі хостингового простору Компанії, де інформація про Користувачів збирається поза прямим контролем Компанії. У такому разі Політики конфіденційності сайтів і/або додатків третіх осіб регулюватимуть порядок обробки інформації, отриманої від Користувачів цими третіми особами.

  2. ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ЗБИРАЄ, ОТРИМУЄ І РОЗМІЩУЄ КОМПАНІЯ

  2.1. Інформація про обліковий запис: при створенні Користувачем облікового запису на Сайті, Компанія може зажадати певну інформацію, таку як дійсну адресу електронної пошти і пароль. Обліковий запис включає таку інформацію про них, як географічне розташування, ім’я і прізвище, номер телефону і супутню інформацію, у тому числі фотографії, які вони можуть завантажувати у свій обліковий запис. Обліковий запис дозволяє користувачам зв’язуватися один з одним, щоб виразити зацікавленість у своїх пропозиціях. Користувачі несуть відповідальність за усю інформацію, що розміщується ними в загальнодоступних облікових записах. Користувач повинен уважно розглянути усі риски, пов’язані з тим, що він робить загальнодоступною певну інформацію, зокрема, адресу або інформацію про своє точне місце розташування. Якщо Користувач вирішив увійти на Сайт, використовуючи службу аутентифікації стороннього оператора, наприклад інформацію Facebook, Компанія може отримати додатковий профіль або іншу інформацію, доступ до якої наданий такою третьою особою.

  2.2. Обслуговування клієнтів: при зверненні Користувачів у відділ обслуговування клієнтів Компанія може – у рамках операцій свого сайту – збирати особисту інформацію, необхідну для виконання запиту Користувача і отримання зворотного зв’язку при необхідності. Компанія може також зв’язатися з Користувачем, використовуючи існуючу контактну інформацію облікового запису, надану для цієї мети. Компанія може також збирати іншу інформацію про спілкування з Користувачами, наприклад, будь-які запити в службу підтримку, що подаються Користувачами, або будь-який зворотний зв’язок, що надається ними.

  2.3. Веб-сайт і мобільні дані: Компанія може автоматично отримувати і реєструвати на своїх серверах інформацію з браузера Користувача або будь-якого пристрою, включаючи IP- адресу, програмне забезпечення і апаратні атрибути, сторінки, які просить Користувач, мобільні ідентифікатори, інформацію про використання додатка, і/або інформацію про інші використовувані пристрої, або інформацію системного рівня. Це може відбуватися на Сайті, або в мобільному застосуванні, або на сервісах третіх осіб. Додаткова інформація про те, як Користувачі можуть контролювати і/або блокувати такий збір інформації, знаходиться нижче в п.6 цієї Політики.

  2.4. Інформація, отримана в результаті опитувань: Компанія може збирати і зберігати інформацію, яка отримана в результаті опитувань, що проводяться Компанією або залученими Компанією підрядниками, третіми особами, а саме: інформацію відносно статі, віку, сімейного стану, особистих переваг та ін.

  2.5. Інформація, що додається: Компанія може також додати інформацію, законно отриману від ділових партнерів або третіх сторін до існуючих даних Компанії про своїх Користувачів.

  2.6. Інформація, доступна з профайлів Користувачів на багатокористувацьких Інтернет-платформах (у соціальних мережах): реєструючись на Сайті або здійснюючи вхід на Сайт за допомогою служб аутентифікації соціальних мереж, Користувач надає Компанії згоду на збір і обробку інформації, доступної з відповідних профайлів в соціальних мережах, а також на публікацію у відповідних соціальних мережах відомостей про дію користувача на сайт і/або в мобільному застосуванні.
  Інформація, яку Компанія не збирає і не обробляє :
  Компанія не збирає і не обробляє персональні дані про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях і професійних спілках та подібну інформацію.

  3. IP-АДРЕСИ, КУКИ (COOKIES) І МОБІЛЬНІ ІДЕНТИФІКАТОРИ

  3.1. У рамках діяльності Сайту Компанія може збирати певну інформацію за допомогою таких технологій, як куки (cookies), пікселі (pixels) і локальні сховища (у Вашому браузері або в мобільному пристрої).

  3.2. Куки (cookies) – це невеликі текстові файли, які зберігають інформацію безпосередньо на комп’ютері Користувача, його мобільному телефоні або іншому пристрої.

  3.3. Пікселі (pixels) – невеликі цифрові зображення, які є частиною кодів на веб-сторінках, що дозволяють іншому серверу виміряти кількість переглядів веб-сторінки, і часто використовуються у поєднанні з куки (cookies). Код відстежує якщо і коли (і на якій сторінці) піксель завантажений, вказуючи, що Користувач взаємодіє із сторінкою або частиною сторінки Сайту.

  3.4. За допомогою куки (cookies) веб-сервер може зберегти, наприклад, переваги і налаштування на комп’ютер Користувача, його мобільному телефоні або іншому пристрої (-ях), який (-і) потім автоматично відновлюються при наступному відвідуванні. Іншими словами, файли куки (cookies) припускають використання Сайту зручнішим, щоб Користувач не повторював процес входу в систему при наступному візиті. Компанія використовує як постійні, так і сесійні куки. Постійні куки залишаються в комп’ютері Користувача впродовж тривалішого періоду часу, а сесійні куки автоматично видаляються при закритті вікна браузеру.

  3.5. Компанія може дозволяти третім сторонам, таким як постачальники рекламних і/або аналітичних послуг, збирати інформацію, використовуючи ці типи технологій безпосередньо на веб-сторінці Сайту або мобільному застосуванні. Дані, які вони збирають, підлягають охороні згідно з діючою Політикою конфіденційності цих третіх сторін.

  4. ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

  4.1. З метою надання своїх послуг Компанія може використати інформацію, яку Компанія збирає і розміщує для наступних цілей:

  4.1.1. Забезпечення обслуговування клієнтів, у тому числі для створення і управління обліковими записами Користувачів, рішення технічних труднощів і доступу до різних функцій;

  4.1.2. Адаптація пропозицій і досвіду, у тому числі реклами на своїх сервісах або сервісах третіх осіб;

  4.1.3. Контроль загальної і індивідуальної активності Користувачів, такий як пошук за ключовими словами, активністю по публікаціям, оголошеннями і висновками угод, а також для управління трафіком на Сайті;

  4.1.4. Зв’язок з нашими Користувачами, у тому числі з питань сервісу, обслуговування клієнтів або дозволених маркетингових комунікацій через будь-які доступні канали зв’язку;

  4.1.5. Проведення науково-дослідницької і аналітичної активності з метою поліпшення нашого сервісу;

  4.1.6. Забезпечення дотримання Призначеної для користувача угоди сервісів www.vigraha.net, включаючи боротьбу з шахрайством і зневагою;

  4.1.7. Оцінка деяких чинників особистої інформації, зокрема, для аналізу і прогнозування особистих переваг, інтересів, поведінки або місцезнаходження Користувачів.

  4.2. Компанія зберігатиме персональні дані Користувачів настільки довго, наскільки це необхідно для досягнення цілей, заради яких вони зібрані, у тому числі для виконання будь-яких юридичних, бухгалтерських або звітних вимог.
  Для визначення відповідного періоду зберігання Компанія враховує об’єм, характер і чутливість персональних даних, потенційний ризик спричинення шкоди від несанкціонованого використання або розголошування персональних даннях Користувачів, а також цілі, заради яких Компанія обробляє персональні дані Користувачів. Крім того, Компанія враховує можливості досягнення цих цілей за допомогою інших засобів і відповідних юридичних вимог.
  У разі, якщо у Користувача виникають питання відносно періоду зберігання даних, він має право зв’язатися з Компанією для вирішення цього питання.

  5. ОБМІН ІНФОРМАЦІЄЮ

  5.1. Компанія не надає особисту інформацію Користувачів третім особам і компаніям за винятком випадків, коли на те є відповідний дозвіл Користувачів або при наступних обставинах:

  5.1.1 Компанія може використати сторонніх постачальників послуг для надання деяких складових своїх послуг. У таких випадках постачальники послуг не мають повноважень використати отримані за допомогою Сайту Компанії персональні дані інакше, ніж з метою надання послуг Компанії, а самі персональні дані є предметом цієї Політики Конфіденційності.

  5.2. Компанія залишає за собою право відповідно до вимог законодавства обмінюватися інформацією з приватними особами і державними органами в наступних цілях:

  5.2.1 Боротьбою з шахрайством і зловживаннями на Сайті; розслідуванням можливих порушень Закону або боротьбою з будь-якими іншими можливими порушеннями Користувальницької угоди сервісів www.vigraha.net Користувачами.

  5.3. Компанія може надавати персональні дані Користувачів на запити компетентних органів, оформлених відповідно до вимог законодавства, у тому числі згідно ст. 93 Кримінального процесуального кодексу України.

  5.4. Відповідно до Політики конфіденційності Компанія зобов’язується не передавати в оренду або не продавати будь-які персональні дані Користувача. У випадку, якщо бізнес Компанії або частина цього бізнесу будуть продані або реорганізовані, і Компанія передає все або практично усі свої активи новому власникові, то персональні дані Користувачів можуть бути передані покупцеві, щоб забезпечити безперервність обслуговування Сайту.

  5.5. Компанія може передавати певну знеособлену інформацію (дані, які не дозволяють ідентифікувати Користувачів) стороннім постачальникам послуг, довіреним партнерам або авторизованим дослідникам в цілях кращого розуміння, яка реклама або послуги можуть зацікавити Користувачів, поліпшення загальної якості і ефективності послуг на Сайті, або сервісу, або для забезпечення свого вкладу в наукові дослідження, які, на думку Компанії, можуть приносити більші соціальні блага.

  5.6. Компанія може передавати інформацію, яку вона збирає, третім особам, що надають послуги Компанії, з метою проведення досліджень або надання сервісів Користувачам. При цьому дані, які передаються, є предметом цієї Політики конфіденційності, а притягнені треті особи не мають права використати отриману інформацію інакше, ніж для надання послуг Компанії.

  5.7. У випадках передачі персональних даних, передбачених цим п. 5 Політики конфіденційності, інформування Користувача про передачу його персональних даних залишається на розсуд Компанії.

  6. КОРИСТУВАЛЬНИЦЬКИЙ КОНТРОЛЬ

  6.1. Доступ, Виправлення і Видалення: Користувачі, які створили обліковий запис або розмістили оголошення на Сайті, можуть діставати доступ, виправляти або видаляти інформацію, яку вони надали. Користувач несе відповідальність за точність даних, що надаються, або повідомлень на Сайті. Якщо обліковий запис Користувача був створений через провайдера ідентифікації (наприклад, Facebook), Користувач має право відключити або змінити дані облікового запису через налаштування провайдера ідентифікації (наприклад, на facebook.com). Розміщена інформація може бути змінена або видалена при запиті Користувача. Компанія може припинити обробку персональних даних Користувача у разі отримання письмового повідомлення Користувача про відгук згоди на обробку персональних даних.

  6.2. Вибір зовнішніх осіб: деякі зовнішні суб’єкти, що діють на Сайті, наприклад, Google Adwords, дозволяють Користувачам відкликати свою згоду на збір і використання персональних даних для реклами на підставі активності Користувачів. Для отримання детальнішої інформації і можливості вибору Користувач має право відвідати веб-сторінку: http://www.networkadvertising.org.

  6.3. Куки (Cookies): більшість основних комп’ютерних (десктопних) і мобільних веб-браузерів (наприклад, Safari, Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera) забезпечують елементи управління, які дозволяють Користувачеві обмежити або заблокувати установку куки (сookies) на своїх пристроях. Відключення куки (сookies) відносно доменів першої категорії (відвідуваних сайтів) і інших доменів (сайтів, пов’язаних з відвідуваними) може привести в деяких випадках до обмеженої функціональності цих веб-сайтів.

  6.4. Інші права Користувачів у зв’язку з обробкою їх персональних даних Компанією:

  6.4.1. Знати про місцезнаходження бази персональних даних, що містить персональні дані Користувачів www.www.vigraha.net, її призначення і найменування, місцезнаходження власника і розпорядників персональних даних або дати відповідне доручення про отримання цієї інформації уповноваженим Користувачами Сайту особам, окрім випадків, встановлених Законом;

  6.4.2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, включаючи інформацію про третіх осіб, яким передаються персональні дані Користувачів Сайту;

  6.4.3. На доступ до своїх персональних даних;

  6.4.4. Отримувати не пізніше, ніж за 30 (тридцять) календарних днів від дати вступу запиту, окрім випадків, передбачених Законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

  6.4.5. Пред’являти мотивовану вимогу власникові персональних даних із запереченням проти обробки персональних даних;

  6.4.6. Пред’являти мотивовану вимогу про зміну або знищення персональних даних власником і/або розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно або є недостовірними;

  6.4.7. На захист персональних даних від незаконної обробки і випадкової втрати, знищення, ушкодження у зв’язку з умисним прихованням, не наданням або несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, які є недостовірними або принижуючими честь, гідність і ділову репутацію;

  6.4.8. Поводитися із скаргами на обробку персональних даних в органи державної влади і до посадовців, в повноваження яких входить забезпечення захисту персональних даних, або до суду;

  6.4.9. Застосовувати засоби правового захисту у разі порушення законодавства про захист персональних даних;

  6.4.10. Відкликати згоду на обробку персональних даних;

  6.4.11. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

  6.4.12. На захист від автоматизованого рішення, що має для Користувачів Сайту правові наслідки.

  7. БЕЗПЕКА

  7.1. Уся інформація, яку отримує Компанія, захищена технічними засобами і процедурами забезпечення безпеки в цілях відвертання несанкціонованого доступу або використання даних.

  8. ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ

  8.1. Ця Політика конфіденційності була оновлена востаннє 13.02.2019 р. Компанія може оновлювати Політику конфіденційності з деякою періодичністю. Нова редакція Політики конфіденційності набуває чинності з моменту її розміщення в мережі Інтернет за вказаною в цьому пункті адресою, якщо інше не передбачене новою редакцією Політики конфіденційності. Діюча редакція Політики конфіденційності знаходиться за посиланням: https://www.vigraha.net/polityka-konfidentsiinosti/

  8.2. У разі, якщо Компанією були внесені будь-які зміни в Політику конфіденційності, з якими Користувач не згоден, він зобов’язаний припинити використання сервісів Сайту. Факт продовження використання Сайту є підтвердженням згоди і прийняття Користувачем відповідної редакції Політики конфіденційності.