Project Description

Новий набір в школу «ВІГРАХА» на курс Нумерології
(2022-2023 рр)

Кожен з нас свого часу вчиться читати, писати і малювати, а також хоч трохи співати і мати уявлення про музичну грамотність. Подібно до перерахованих занять і вмінь, знання езотеричних дисциплін – це  базовий рівень цивілізованої людини для того, щоб він зміг прочитати не лише те, що написано в книзі, але і ті знаки, які дарує нам Доля на дорозі нашого життя.

Адже ми дивимося для чогось прогнози погоди? Ми не хочемо бути захоплені зненацька проливним дощем або морозами. Так само астрологічний і нумерологічний аналіз дозволяє спрогнозувати, що нас чекає, де можна підстилати соломку, як гармонійніше пройти ті випробування, які невідворотно з нами відбуватимуться.

Навчання в школі розпочинається з самих азів, тому абсолютно не важливо, чи був у вас раніше якийсь досвід вивчення передбачуваних дисциплін. Для тих, у кого вже є деякий багаж знань, буде цікаво зануритися в глибоку філософію, познати унікальні техніки, а також отримати відповіді на загальні питання, що стосуються езотеричних знань.

«Чому Нумерологія?»

У багатьох студентів, які приходять до нашої школи, часто виникає питання: «Чи можна пропустити «Нумерологію» і відразу приступити до вивчення «Астрології»?». Відповідь однозначна: “Ні”.

Тому що, по-перше, Нумерологія не така проста і, коли студенти починають вникати в неї, то розуміють її багатогранність, глибину та широту можливостей зняття інформації. Знаючи лише дату народження і П. І. Б., можна отримати великі відомості для ретельного аналізу. Але ми так докладно вивчаємо цю дисципліну ще й тому, що нумерологічні техніки значно простіші, ніж астрологічні. І, спираючись на ці простіші, ніж в Астрології, формули, ми досліджуємо філософію передиктивних дисциплін. Не засвоївши філософію, фахівець не зможе зняти вичерпну інформацію.

Наша школа представляє унікальний 12-ти променевий нумерологічний кристал. Це досить значний обсяг інформації, який можуть надати нам Числа.

Що треба для вступу на курс Нумерології?

Усі, хто бажає навчатися, надають свої дані:

  • ДАТУ НАРОДЖЕННЯ
  • ЧАС НАРОДЖЕННЯ
  • МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ
  • П.І.Б. (ЯК ЗАПИСАНО У СВІДОЦТВІ ПРО НАРОДЖЕННЯ!)

Ця інформація потрібна для того, щоб уточнити, чи є у людини доступ, дозвіл Зверху вивчати предиктивні науки? Чи не зашкодить це знання конкретній людині?

Езотеричні дисципліни – це дуже серйозне знання. Воно може або дуже допомогти, або сильно зашкодити людині, тому перед тим, як стати студентом, треба пройти “заочну співбесіду” у вигляді аналізу даних про народження.

Дізнатися детальнішу інформацію про курс “Нумерологія” і пройти реєстрацію:

ЗАПИСАТИСЯ