Вікторія +38 067 401 27 51 | Лариса +38 067 660-93-54 

МІСЦЕ
ВЧИТЕЛІ
РОЗКЛАД
ВАРТІСТЬ
УЧАСТЬ

І СМІХ, І ГРІХ…

Віграха Мела 2021!!!

13–18 червня

СТИСЛО ПРО ФЕСТИВАЛЬ

ПРО ЩО?

Віграха Мела – це щорічний Міжнародний фестиваль духовного саморозвитку, який відбувається влітку в мальовничому куточку України. Це 6 днів, насичених практичними знаннями, творчою атмосферою, натхненням і спілкуванням у колі однодумців і вчителів.

З КИМ?

Своїми безцінними знаннями і досвідом у різних сферах життя з вами радо поділяться Сергій Курдюмов, Роман Кочетов, Дмитро Кулага та Олександр Раценко.

ЩО?

Програма фестивалю охоплює наступні сфери:

 • практична психологія;
 • духовна практика;
 • самовдосконалення;
 • йога;
 • бізнес;
 • традиції різних народів світу;
 • творчі вечори;
 • дитяча програма;
 • ярмарок ведичних товарів.

ЯК?

Учасникам фестивалю надається на вибір п’ять варіантів проживання, триразове вегетаріанське харчування та необмежене відвідування всіх подій і заходів.

Віграха Мела – це простір, де кожен має можливість отримати новий досвід і сокровенні знання, збагатити світогляд і подивитися на повсякденні речі під іншим кутом зору, знайти власний неповторний і несподівано-смачний шлях розвитку та самореалізації.

НАШІ ЛЕКТОРИ

Астролог, нумеролог, засновник Міжнародної школи предективних дисциплін «Віграха», лектор, спеціаліст з аюрведи, лікар-хірург.

«Де просто – там янголів зі сто, а де замудре – там жодного»

Сергій Геннадійович Курдюмов навчить вас просто і з гумором занурюватися у найпотаємніші глибини як у світі осяжному, так і поза його межами.

Пам’ятаєте з дитинства чарівну трубу і безліч неповторних кольорових візерунків у ній? Саме такий калейдоскоп подій містить біографія Сергія Геннадійовича. Оберт життя на півградуса –і цілком нова захоплююча роль:

 • єдиний улюблений син у родині хіміків;
 • відверто не відмінник у звичайній СШ промислового містечка;
 • студент-медик, тремтливо й ніжно закоханий в однокурсницю;
 • хірург з надання екстреної та невідкладної допомоги… тут градус затримався на 21 рік.

Надалі прискорився, ніби вдруге народився:

 • УЧЕНЬ вічних духовних знань і предикативних дисциплін;
 • вчитель і засновник Міжнародної школи «Віграха»;
 • нумеролог;
 • астролог;
 • фізіогноміст;
 • лікар- психосомат;
 • чоловік та батько.

З моменту «другого народження» його звуть Сарвасаття.

Ви слушно зауважите, а яка ж користь нам з цього переліку?

Неймовірно практична користь!

Неймовірно талановито, обережно, з теплом і турботою Сарвасаття дарує оточуючим його душам практичні знання й безцінні інструменти, які так необхідні всім нам для щасливого життя. Пізнаючи ближче цього мудрого вчителя, ви неодмінно відчуєте живе та щире співчуття, переконаєтесь у непорушності духовних знань, які він вивчає протягом усього життя і з радістю передає своїм учням.

Подібно до Аріадни, яка вивела Тезея з лабіринту, Сарвасаття вкладає безліч рятувальних ниток і в наші руки, аби допомогти втілити в життя найцінніші бажання і знайти довгоочікуваний вихід. Вихід з будь-якої ситуації! Вихід для кожного свій: квартира, машина, одруження, діти, сім’я, робота, бізнес, нерозв’язані питання, призначення і сенс життя, шанс на духовне звільнення… Не скупіться – загадуйте, загадуйте! Не шкодуйте – фантазуйте! Виймайте найпотаємніші бажання! Відчуйте у своїй руці чарівну нитку з клубка ваших бажань!

Тисячі практичних уроків, семінарів та лекцій з відповідями на купу питань, в яких поєднується мудрість Святих Писань, інтелект бібліотеки класиків, точність суворих дисциплін астрології та медицини, щедро приправлених гумором і численними прикладами з власного життя.

Понад 10 000 особистих консультацій і реально врятованих життів – спочатку на операційному столі, а тепер у будь-яких складних життєвих ситуаціях.

Ті, хто вже знайомий з Сергієм Геннадійовичем, неодмінно стверджують, що життя розмежувалося на «ДО» і «ПІСЛЯ» зустрічі з ним. Адже життя набуває сенсу і щастя, коли ти розумієш, куди йдеш, навіщо, коли знаходиш відповіді на найголовніші питання, коли нарешті можеш допомогти собі сам.

Сарвасаття дає ясні відповіді і дарує крихітку сяйва кожній душі, яку зустрічає на своєму шляху.

З ним не буде легко, але буде неймовірно цікаво!

Позитивний Йог-Мандрівник, Оратор-Танцівник, Велетень-Мотиватор, Збирач історій та казок.

Кожне з цих слів уособлює конкретну практичну дію, має безпосереднє практичне втілення щодня, тому Романа краще один раз побачити і почути, аніж сто разів читати і намагатися зрозуміти цей текст.

Припустимо йогу можна вважати за дію, однак яким чином практикувати «позитивність»?

 • 15 років досвіду викладання хатха-йоги;
 • 15 років щоденної практики прокидання о 5.00 і до 11.00 – 6 годин, присвячених молитві та заняттям йогою;
 • 10 років поспіль щоранку Роман танцює(!);
 • завдяки розумному поводженню зі своїм тілом, він вилікував травму хребта, яку не бралися лікувати найславетніші хірурги – і став на ноги;
 • протягом свідомого життя Роман вивчає казки з точки зору психології та архетипів;
 • щомісяця Позитивний Йог проводить близько 24 натхненних консультацій – на цих зустрічах знаходять ресурс як міліонери з Сен-Тропе, так і бійці з АТО; як багатодітні мами, так і професійні спортсмени, підлітки тощо;
 • перший ретрит Романа відбувся 2012 року, з 2014 – щороку проходять по 4 авторські ретрити, зокрема не лише в Україні, а й далеко за її межами. Географія подій надзвичайно широка – від європейської Португалії до індійського Бадринатху.

З 2020 року Роман Кочетов втілив два онлайн-проекти: «Вітаміни для Натхнення» (про психологію Велетня) та «Недільна йога» для тих, хто хоче практикувати справжнє Щастя!

15-річний щоденний досвід практики і самодисципліни допомогли Роману отримати найголовніші професійні сертифікати – численні протерті до дірок килимки для йоги.

Подолання труднощів робить нас сильнішими, а баланс між матеріальною реалізацією та духовним життям робить нас гармонійною особистістю. «Саме чарівні історії дають нам змогу зрозуміти космічну логіку, яка лежить поза межами людського досвіду, – переконано стверджує Позитивний Йог. – Вміння слухати і переказувати казки повертає нас у дитинство, коли відчуття захоплення та радості для нас є природнім».

У своєму проекті «Радіо Нарнія» Роман Кочетов виклав більше 40 медитацій, що нагадують нам, як духмяно пахне мамин суничний пиріг, що зірки, які падають з неба, живуть у серці, а найтендітніший може стати найміцнішою підтримкою…

Спеціаліст з аюрведи та марма-від’ї, астролог, лектор, філософ, співробітник аюрведичного центру «Дханвантарі».

Лікар Хамер, засновник Нової Німецької Медицини (ННМ), довів, що всі хвороби, включно з онкологією, викликані емоційним шоком, який ловить нас зненацька і запускає доцільну біологічну спецпрограму (ДБС).

Традиційна медицина будь-яке зростання клітин визнає за рак, однак Хамер виявив, що це є запрограмована біологічна відповідь матінки Природи й отця Творця задля виживання організму.

Якщо ви бажаєте доторкнутися до знань і досвіду у сфері Нової Німецької Медицини, аюрведи, загального розуміння всесвіту та влаштування власного тіла, – Дмитро Вікторович Кулага знає шлях і веде за собою тих, хто готовий прямувати за Людиною-Пароплавом-Цілителем – за Дханвантарі:

 • лікар аюрведи, який більше 20 років шукав першопричини хвороб і причини зцілення «чудесним чином»;
 • автор сучасної формули фітокомплексу «Аngel»;
 • практикуючий терапевт і вчитель ННМ;
 • людина з неперевершеним почуттям гумору, з неосяжним досвідом духовних знань, яка допоможе вам зростати не лише емоційно, але й духовно, з цілковитим усвідомленням доцільності того, що відбувається з людиною в Природі.

У сфері охорони здоров’я Дмитро Вікторович з 8-го класу школи, коли батько взяв його до себе в хірургічне відділення санітаром оперблоку. Після закінчення медінституту, працюючи у держструктурах терапевтом, дерматологом, а надалі – у власному медичному центрі, Дханвантарі постійно вчився, намагаючись зрозуміти глибинні витоки хвороб і проблем людини.  Завжди мріяв знайти дієві засоби збереження здоров’я, аби вони працювали глибоко і водночас безпечно.

Зустріч з Ігорем Івановичем Вєтровим відкрила багато таємниць аюрведичної медицини. З 2008 року Дмитро Вікторович навчався в нього, а в потім працював в його Аюрведичному центрі «Дханвантарі».

Психолог, консультант, ведучий освітніх програм та тренінгів у сфері розвитку особистості, експерт з Васту-шастр.

«Щасливе життя можливе за умови балансу енергії та матерії між Людиною і Природою, а Васту дає ключі, завдяки яким підтримується цей баланс».
🗝

Відповідно до Васту, Всесвіт сповнений благотворними енергіями, які необхідно підтримувати в рівновазі, аби досягти і зберегти благополуччя. Головні джерела цих енергій – п’ять першоелементів: Ефір, Повітря, Вогонь, Вода, Земля та електромагнітна енергія, що виникає під час обертання Землі. Секрет полягає в тому, як і в яких пропорціях врівноважити ці елементи.

На лекціях Олександра Раценка, експерта з Васту, ви дізнаєтесь, які секретні ключі треба використовувати, щоб «налагодити» стосунки зі своїм простором.

Олександр з 16 років захоплювався езотеричними знаннями й шукав свій духовний шлях: психологічні тренінги, фасилітація, психологічні експерименти. Закінчив Вищу Школу Практичної Психології, Міжнародний  Еріксонівський університет коучінгу, Школу подальшого енерго-інформаційного розвитку, програми зі спіральної динаміки та фасилітаціі для лідерів тощо.

Так само Олександр досяг успіху і в галузі традиційної освіти за спеціальностями «Менеджмент інформаційних систем» та «Промислове і цивільне будівництво». Додамо до цього навчання у сфері управління в столиці та в Європі, ступінь executive MBA (AMBA) та 17-річний досвід роботи в провідних компаніях країни на перших керівних посадах.

З 2006 року навчався у славетних майстрів, які добре знаються на духовних засадах будівництва: доктора Ганапаті Стапаті, доктора Наредри Харі Будерабудхе, доктора Прабата Поддара, Кушдіп Бансала тощо.

На даний момент Олександр Раценко:

– проводить курси з Васту «Нове будівництво» та «Корекція існуючих об’єктів»;

– надає разом зі своєю командою послуги з проектування нових та корекції існуючих об’єктів; з вибору земельних ділянок, квартир, офісів тощо;

– консультує з питань Васту;

– веде наставницькі й мотиваційні групи;

– проводить тренінги з внутрішньої трансформації, індивідуальні консультації:

– разом із дружиною веде авторський інтенсив «Таємне місце внутрішньої сили».

ВІДГУКИ ПРО ЛЕКТОРІВ

Оля, Київ

Ви колись зустрічали людей, які б залишили у вашому житті чіткий відбиток надовго або ж назавжди?

Яким ви вдячні, адже була і є можливість почути їхній пережитий досвід, перейнятися ним? Була і є можливість спостерігати за їхнім шляхом?

Зустрічали Людей, які не бояться зізнатися у своїх слабкостях, визнати свої помилки, зняти маски?

Які надихають вас на визнання своїх помилок і допомагають побачити в цьому благо для вас?

Вчать не повторювати їх знову.

Водночас наповнять вас, надихнуть. Розвеселять. Підтримають і спрямують.

Зустрічали людей, до яких можна прийти за порадою і отримати неупереджену відповідь?

Нам пощастило зустрітися з Сергієм Геннадійовичем.

Дивовижна людина, сповнена щирим бажанням слугувати, ділитися своїм досвідом і знаннями, своїм щастям.

Оля, Київ

Ніщо не віщувало мені, що подорож на «Віграха Мела 2019» змінить моє життя))). Аж раптом, посеред тиші та благодаті Нового Маяпуру, ЙОГ починає переповідати свої розмови з нетверезими людьми на пляжі в Бердянську і бесіди з мільйонером на яхті в Сен-Тропе! Так Роман Кочетов перевернув моє життя найпростішими асанами. 🙂

До того моменту люди духовно практикуючі видавалися мені занадто відстороненими від реального життя. А він почав розказувати, як влаштовує чаювання для бабусь свого під’їзду, примушує їх вбиратися на ці зустрічі, підтягуватися на турніку. Насамперед я побачила в Романі Справжню Людину! Він насправді живе так, як розповідає: не носить духовну практику, ніби корону, і не ховається за йогою від матеріального світу. Навпаки, завдяки практиці, він робить буденне життя набагато яскравішим не лише для себе, але й для близьких, сусідів, просто перехожих.

Роман має надзвичайних хист – будь-яку негативну ситуацію чи недолік використовувати як інструмент для розвитку, і навіть як підставу для прояву своїх найкращих рис. Йому дійсно є чим поділитися, і це все – неймовірно практичні й доречні поради в сучасному світі. Я використовую мінімум 18 з них щодня! 🙂 «Снідаю» Книгами і починаю день з гімну Велетня. Але найцінніший дар для мене – історії від Романа-Велетня. Адже це реальні приклади, як боротися з долею, а не залишатися на дивані, як танцювати зі своїм життям, а не вбивати Час. Після знайомства з Романом я стала набагато сильніша у прийнятті рішень і сміливіша у своїх вчинках. Це  одна з його над можливостей – бачити людину крізь фасад і підсвічувати в ній сильні риси характеру.

У своїй практиці Роман став для мене прикладом. Усвідомленням того, що він зумів подолати труднощі – надає мені впевненості, що я теж колись зможу… стати Велетнем! Його семінари для мене надзвичайно сильна підтримка: можливість звірити компас на шляху до мети і підживитися Вітамінами натхнення.:)

P. S. Тепер я точно знаю: після всіх заходів, які організовує «Віграха» – життя просто не може бути таким, як раніше! 🙂

Рада

Сарвасаття прабху:

Хірург в минулому

Вчитель у теперішньому

Святий у майбутньому

Той, хто роздає Амріту в часи Калі-Юги

Йому притаманні усі головні риси справжнього Вчителя:

 • глибинне, істинне Знання;
 • щире бажання передати Знання;
 • обов’язкове почуття гумору;
 • неповторна акторська майстерність;
 • безперервний розвиток себе у позиції Учня.

Додавання Трансцендентних Знань робить предикативні дисципліни, які викладає Сарвасаття прабху, – Живим Знанням. Знанням, яке Лікує, Надихає, навчає Любити й змінює Життя на краще.

Сарвасаття прабху – самоцвіт Живих Предиктивних Дисціплін. І нам усім пощастило носити цей самоцвіт у своїх Серцях.

Анна

Знаєте, бувають люди, завдяки присутності яких у твоєму житті хочеться жити, розквітати, пахнути і ставати краще, і це аж ніяк не сплеск мінливих емоцій. Ні! Це враження, яке ти дбайливо зберігаєш і плекаєш. Це втілення таких важливих, прекрасних і різнобічних якостей в одній Особистості, адже після кожного дотику дивуєшся і дивуєшся, а що так можна, ну, хіба так буває?

Кулага Дмитро Вікторович – це Вчитель, який навчає своїм прикладом. Прикладом харизми й глибини, легкості й мудрості, відповідальності й уважності, сили духу й волі, мужності й водночас безпричинно люблячого материнського серця. З ним просто одужуєш на всіх рівнях, одужує твоя уява про життя, природу. Він розповідає глибоку філософію дуже просто і зрозуміло. Він ставиться до тебе надзвичайно уважно, з непідробним прийняттям та любов’ю. Психологи запевняють, якщо у вашому житті є хоча б одна людина, яка приймає вас на 100%, тоді у вас будуть сили змінюватися. Дмитро Вікторович саме така Особистість, у просторі якої ти відчуваєш абсолютне прийняття й любов, через що починаєш більше приймати себе і хочеться так само безумовно приймати інших. Дмитро Вікторович лікар від Бога, який бачить корінь і змінює твоє ставлення до здоров’я, хвороб, стосунків і парадигм, що вкоренилися. Після його лекцій, навіть не лекцій, а сеансів щирості, мудрості та любові, уся твоя свідомість налаштовується на цілісне і природне ставлення до життя. Не має значення, на яку тему він говорить, він завжди відчуває аудиторію, дає кожному відповіді й натхнення. Це Особистість, яка несе одужання у твій ум, розум і тіло. Дякую за таку можливість стикатися з ним!

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЛОСЯ

2017

2018

2019

2020

Заповніть форму та отримайте підтвердження про участь.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА

ХАТХА-ЙОГА

МАЙСТЕР-КЛАСИ

ВЕЧОРИ ВІДКРИТИХ СЕРДЕЦЬ

ДУХОВНИЙ СПІВ

ТВОРЧІ ПОДІЇ

ЯРМАРОК ВЕДИЧНИХ ТОВАРІВ

ВЕГЕТАРІАНСЬКЕ ХАРЧУВАННЯ

ВІДПОЧИНОК НА ПРИРОДІ

РОЗКЛАД

Час Подія
12-00-15-00 Заїзд. Поселення
15-00 Зустріч з ведучими
16-00 Вечеря
17-00 Програма відкриття
19-00 Офіційне відкриття
21-00 Вільний час
22-00 Добраніч!
Час Подія
6-00 Йога з Романом Кочетовим
8-15 Сніданок
9-00 Вільний час
9-30 Лекція 1. Курдюмов Сергій Геннадійович
11-15 Перерва
11-30 Лекція 1. Раценко Олександр
13-15 Перерва
13-30 Обід
14-30 Вільний час
16-00 Лекція 1. Новий лектор
18-00 Вечеря
19-00 Хороводи
21-00 Колективна мантра-медитація для бажаючих
22-00 Добраніч!
Час Подія
6-00 Йога з Романом Кочетовим
8-15 Сніданок
9-00 Вільний час
9-30 Лекція 2. Курдюмов Сергій Геннадійович
11-15 Перерва
11-30 Лекція 2. Раценко Олександр
13-15 Перерва
13-30 Обід
14-30 Вільний час
16-00 Лекція 2. Новий лектор
18-00 Вечеря
19-00 Хороводи
21-00 Колективна мантра-медитація для бажаючих
22-00 Добраніч!
Час Подія
6-00 Йога з Романом Кочетовим
8-15 Сніданок
9-00 Вільний час
9-30 Круглий стіл
11-15 Перерва
11-30 Круглий стіл
13-15 Перерва
13-30 Обід
14-30 Вільний час
16-00 Лекція 3. Новий лектор
18-00 Вечеря
19-00 Хороводи
21-00 Колективна мантра-медитація для бажаючих
22-00 Добраніч!
Час Подія
6-00 Йога з Романом Кочетовим
8-15 Сніданок
9-00 Вільний час
9-30 Лекція 1. Кулага Дмитро Вікторович
11-15 Перерва
11-30 Лекція 1. Кочетов Роман
13-15 Перерва
13-30 Обід
14-30 Вільний час
15-00 Баджан і Кіртан
16-00 Відгуки про фестиваль + вільний час
17-30 Вечеря
19-00 Виступ дітей + Пісня фестивалю
20-00 Вечір друзів
22-00 Добраніч!
Час Подія
6-00 Йога з Романом Кочетовим
8-15 Сніданок
9-00 Вільний час
9-30 Лекція 2. Кулага Дмитро Вікторович
11-15 Перерва
11-30 Лекція 2. Кочетов Роман
13-15 Перерва
13-30 Обід
15-00 Виселення. Роз’їзд

ОСОБЛИВОСТІ

Екопоселення духовних практиків

Територія фестивалю– це місце, де давно практикують.

Містичні вечори

Вирушати з нашими вчителями за Межі…

Парне молоко

Від справжніх благосних корівок.

Доторк до ідилії

Природа, екопоселення,солом’яні екобудиночки.

Повноцінна дитяча програма

Плануйте мандрівку з дітьми – в нас є, чим їх розважити.

Фестивальний день

Безліч спілкування, нові відкриття, нові лектори.

ЯРМАРОК ВЕДИЧНИХ ТОВАРІВ

До вашої уваги пропонуємо:

 • великий асортимент книг з ведичної філософії, культури, кулінарії, астрології, аюрведи, психології тощо;
 • практичний, красивий індійський одяг на кожен день за помірну ціну;
 • численний вибір на будь-який смак і колір мішечків та лічильників для мантра-медитації;
 • різноманітні якісні спеції з Індії.

Ну, звичайно ж, і сувеніри!

ДЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ

ФЕСТИВАЛЬ ПРОВОДИТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ ВАЙШНАВСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ «НОВИЙ МАЯПУР».

Адреса: Україна, Дніпропетровська обл., Магдалинівський район, с. Чернетчина

ТОЧНА АДРЕСА

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ТА РОЗМІЩЕННЯ

Учасникам фестивалю надається на вибір п’ять варіантів поселення, триразове вегетаріанське харчування і відвідування всіх подій.

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

Вартість участі у фестивалі для дорослого без проживання складає – 4900 грн.

Вартість одного дня участі у фестивалі без проживання – 980 грн. (День заїзду та від’їзду 625 грн.)

ПРОЖИВАННЯ ОДНІЄЇ ЛЮДИНИ

Намет

1 День
50 грн.
Увесь період
250 грн.
ДОКЛАДНІШЕ

Економ

1 День
150 грн.
Увесь період
750 грн.
ДОКЛАДНІШЕ

«Стандарт з двоярусними ліжками»

1 День
390 грн.
Увесь період
1950 грн.
ДОКЛАДНІШЕ

Стандарт

1 День
450 грн.
Увесь період
2250 грн.
ДОКЛАДНІШЕ

Екобудиночок

1 День
870 грн.
Увесь період
4350 грн.
ДОКЛАДНІШЕ
ІНСТРУКЦІЯ З РЕЄСТРАЦІЇ ТА ПОСЕЛЕННЯ

ДИТЯЧА ПРОГРАМА

Особлива увага тим, хто мандрує з дітьми – в нас є чим їх розважити. Сміливо плануйте сімейну подорож.

КОНТАКТЫ

ВІКТОРІЯ

+38 067 401 27 51

НАПИСАТИ ЛИСТ
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ VIBER

ЛАРИСА

+38 067 660 93 54

НАПИСАТИ ЛИСТ
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ VIBER

ВАЛЕНТИНА

+38 063 593 92 63

НАПИСАТИ ЛИСТ
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ VIBER

РАДА

+96 171 155 52 14

НАПИСАТИ ЛИСТ
ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ VIBER

ЯК ДІСТАТИСЯ ДО НАС?

Для всіх учасників, хто забажає, є можливість організувати трансфер з м. Дніпро до місця проведення фестивалю.

Під час реєстрації зазначте, що вам потрібний трансфер. Докладніше…

Заповніть форму та отримайте підтвердження про участь.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ